LIGNUM & passion - firma tworząca designerskie nowoczesne stoły. Każda z naszych realizacji jest niepowtarzalna. Odbiegamy od standardowego pojęcia stołu do jadalni czy salonu. Nasze projekty posiadają to COŚ co wyróżnia nas na tle konkurencji. Oferty są nie tylko funkcjonalne i nowoczesne, ale przede wszystkim dopracowane pod każdym względem.

ZAMÓWIENIE STOŁU WG WŁASNEGO PROJEKTU / WŁANYCH WYMIARÓW

Chcesz zamówić niepowtarzalny stół? Firma LINGUM & passion jest otwarta na Twoje propozycje i oczekiwania. Dopasujemy wszelkie wymiary oraz styl specjalnie dla Ciebie! Wszystko zostanie wykonane wedle Twoich upodobań.

CZAS WYKONANIA

Ok 4 tygodni. Dlaczego tyle czasu nam to zajmie? Ponieważ dbamy o jakość wykonania. Do każdego zamówienia podchodzimy idnywidualnie. Każde nogi są poddane piaskowaniu w celu wyeliminowania możliwości wystąpienia korozji, następnie są malowane proszkowo na wybrany przez Ciebie kolor.


Warning: Undefined array key "items" in /home/platne/serwer269810/public_html/lignumandpassion.com/wp-content/themes/betheme/functions/builder/class-mfn-builder-front.php on line 372